Jaka jest lokalizacja portierni?

Wiele zależy od miejsca, w którym będzie stała stróżówka – czy dostępny jest tylko niewielki obszar przy wjeździe na teren, czy też wjazd jest szeroki, nie ma możliwości dodatkowego zabezpieczenia w postaci ogrodzenia lub szlabanu.

Stróżówki, które np. Stoją przy parkingach lub służą ochroniarzom strzegącym place budowy, czy w innych miejscach wymagających kontroli wjeżdżających i wyjeżdżających pojazdów, powinny mieć raczej możliwość montażu systemu do operowania szlabanem, niż korytarz przejściowy.

Do czego służy korytarz w stróżówce?

Taki korytarz w stróżówce sprawdzi się przy obiektach wymagających kontroli personalnej, gdzie każda osoba, wchodząca i wychodząca, musi się przed portierem wylegitymować lub podpisać jakiś dokument. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownik ochrony może dokładniej wykonywać swoje obowiązki, a osoba obsługiwana nie jest narażona na warunki atmosferyczne.

Można też zrobić zadaszone przejście poza obrębem stróżówki i stróżówkę wkomponować w dane zadaszenie. Przy dużej ilości pracowników z przepustkami jest to nawet rozwiązanie bardziej optymalne.

Potrzebujesz stróżówki?
Skontaktuj się z nami!