Budynki modułowe spełniają kryteria nowoczesnej architektury. Powstają na hali produkcyjnej, we w pełni kontrolowanych warunkach. Do ich budowy wykorzystywane są nowoczesne materiały wysokiej jakości oraz dostępne technologie.

producent stróżówek modułowych dla jednego i dwóch ochroniarzy

Co wykonać przed postawieniem portierni modułowej?

Stróżówka modułowa jest niezależnym budynkiem. Decydując się na zakup takiej gotowej portierni nie trzeba martwić się o prace budowlane. Jedyne, co trzeba przygotować to przyłącza wodno-kanalizacyjne i prądu oraz podbudowę w postaci ławy fundamentowej bądź płyty lub kostek betonowych. Alternatywą jest posadowienie stróżówki na bloczkach betonowych.

sposób posadowienia stróżówki na bloczkach betonowych

Jaki jest czas wykonania wartowni modułowej?

Montaż stróżówki odbywa się zazwyczaj w ciągu zaledwie jednego, maksymalnie dwóch dni, wówczas portiernia jest w pełni gotowa do użytkowania. Budowa, od momentu złożenia zamówienia, trwa do ośmiu tygodni. W ciągu tego czasu budynek powstaje od pierwszej deski, przez złożenie konstrukcji, izolację, założenie stolarki okiennej i drzwiowej, montaż instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, elewację, po wykończenie całego wnętrza. Pomimo tak krótkiego okresu realizacji, jest to budynek równie trwały i solidny jak wartownia murowana, integralnie połączona z gruntem.

Czy stróżówkę modułową mogę przenieść?

Dodatkowym atutem przemawiającym za wartownią modułową jest możliwość przestawienia lub przesunięcia takiej stróżówki. Jeżeli np: teren budowy wymaga postawienia wartowni na kolejnych etapach budowy w innych miejscach, budownictwo modułowe wychodzi na przeciw potrzebie takiej elastyczności, ponieważ posadowienie stróżówki modułowej nie jest procesem nieodwracalnym.

montaż wartowni kontenerowej modułowej

W dowolnym momencie można odpiąć przyłącza wodno-kanalizacyjne i prąd i przy pomocy dźwigu przestawić budynek w inne miejsce lub przewieźć na naczepie TIRa, po czym, po ponownym posadowieniu, nadal z portierni korzystać.

Potrzebujesz stróżówki?
Skontaktuj się z nami!