Jaki jest czas realizacji portierni modułowej?

Stróżówki modułowe powstają w ciągu maksymalnie dwóch miesięcy, w całości na hali produkcyjnej i gotowe przyjeżdżają na miejsce posadowienia na naczepie TIRa. Montaż trwa jeden – dwa dni i stróżówkę od razu można użytkować.

montaż stróżówki modułowej gotowej do użytkowania

Czy wartownia modułowa może być w całości wykończona zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz?

Dodatkową zaletą jest możliwość zamówienia portierni całkowicie wyposażonej, począwszy od instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, przez blat do pracy zintegrowany z parapetem, po kompletne wyposażenie toalety włącznie z lustrem i szafami. Stróżówka wygląda nowocześnie i estetycznie, nie tylko z zewnątrz, ale również w środku.

stróżówka kontenerowa modułowa

Jaka jest jakość wykończenia stróżówki modułowej?

Solidna drewniana konstrukcja modułu jest ocieplona wełną mineralną. Izolacja budynku pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę przez cały rok. Budynki modułowe wykonywane są z dobrej jakości materiałów, dzięki temu są bardziej wytrzymałe na warunki pogodowe, uszkodzenia mechaniczne czy eksploatację i użytkowanie przez pracowników. Jednak jakość materiałów przekłada się to na cenę – koszty budowy stróżówki modułowej są większe w porównaniu do kosztów budowy stróżówki kontenerowej. Wysoka klasa i gatunkowość materiałów budowlanych jest bardzo istotna, jeżeli budynek ma służyć przez długie lata.

portiernia modułowa koło stróżówki w kształcie kontenera

Jakie są wady stróżówki modułowej?

Minusem wyboru portierni modułowej są ograniczenia wymiarów ze względu na transport – szerokość stróżówki nie będzie mogła przekroczyć szerokości transportowej, czyli około 3 metrów. Inwestorzy zazwyczaj potrzebują niewielkiego budynku mającego być miejscem pracy jednego lub dwóch stróży, więc ograniczenia co do szerokości nie stanowią jakiejś większej przeszkody. W sytuacji, w której jest potrzeba postawienia większej stróżówki, ograniczenie to można obejść w inny sposób – istnieje możliwość zamówienia wartowni, która będzie zbudowana z dwóch modułów łączonych ze sobą na działce inwestora.

portiernia wykonana z dwóch modułów

Potrzebujesz stróżówki?
Skontaktuj się z nami!